Logo

Dom na sprzedaż, 138,00 m², oferta nr PAN963184

1 649 000 zł

11 949 zł /m²

Rata 7 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Dąbrowa, Jarzębinowa

Dom 138,00 m², oferta nr , PAN963184, Gdynia, Dąbrowa, Dąbrowa, Jarzębinowa
PAN963184 - zdjęcie nr 0
PAN963184 - zdjęcie nr 1
PAN963184 - zdjęcie nr 2
PAN963184 - zdjęcie nr 3
PAN963184 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 138 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

138,00 m²

Powierzchnia działki:

240,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

1989

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?