Logo

Dom na sprzedaż, 543,00 m², oferta nr R5020090

4 217 407 zł

7 767 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Istan

Dom 543,00 m², oferta nr , R5020090, Istan
R5020090 - zdjęcie nr 0
R5020090 - zdjęcie nr 1
R5020090 - zdjęcie nr 2
R5020090 - zdjęcie nr 3
R5020090 - zdjęcie nr 4
R5020090 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

543,00 m²

Powierzchnia działki:

1 281,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę