Logo

Dom na sprzedaż, 138,00 m², oferta nr SDVONI994

1 380 000 zł

10 000 zł /m²

Rata 6 457 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Huta Żabiowolska

Dom 138,00 m², oferta nr , SDVONI994, Huta Żabiowolska
SDVONI994 - zdjęcie nr 0
SDVONI994 - zdjęcie nr 1
SDVONI994 - zdjęcie nr 2
SDVONI994 - zdjęcie nr 3
SDVONI994 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 138 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

138,00 m²

Powierzchnia działki:

1 012,00 m²

Rok Budowy:

2005

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?