Logo

Dom na sprzedaż, 717,00 m², oferta nr R4978879

24 901 775 zł

34 730 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Hacienda Las Chapas

Dom 717,00 m², oferta nr , R4978879, Hacienda Las Chapas
R4978879 - zdjęcie nr 0
R4978879 - zdjęcie nr 1
R4978879 - zdjęcie nr 2
R4978879 - zdjęcie nr 3
R4978879 - zdjęcie nr 4
R4978879 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

717,00 m²

Powierzchnia działki:

1 562,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę