Logo

Dom na sprzedaż, 210,50 m², oferta nr SDGACE185

1 689 000 zł

8 024 zł /m²

Rata 7 902 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Grzywna

Dom 210,50 m², oferta nr , SDGACE185, Grzywna
SDGACE185 - zdjęcie nr 0
SDGACE185 - zdjęcie nr 1
SDGACE185 - zdjęcie nr 2
SDGACE185 - zdjęcie nr 3
SDGACE185 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 210.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

210,50 m²

Powierzchnia działki:

33 257,00 m²

Rok Budowy:

1996

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?