Dom na sprzedaż, 240,00 m², oferta nr 9402/3186/ODS
330 000 zł
1 375 zł /m²
Rata 1 544 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Dom na sprzedaż 240 m², Grabiny-Zameczek
Grabiny-Zameczek

6

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
240,00 m²
Powierzchnia działki:
1 000,00 m²
Typ domu:
inny
Rok Budowy:
1964
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?