Logo

Dom na sprzedaż, 1 311,00 m², oferta nr PAN218242

1 800 000 zł

1 373 zł /m²

Rata 8 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gostkowo

Dom 1 311,00 m², oferta nr , PAN218242, Gostkowo
PAN218242 - zdjęcie nr 0
PAN218242 - zdjęcie nr 1
PAN218242 - zdjęcie nr 2
PAN218242 - zdjęcie nr 3
PAN218242 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 1311 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

22 pokoje

Powierzchnia:

1 311,00 m²

Powierzchnia działki:

18 263,00 m²

Typ domu:

dworek

Rok Budowy:

1890

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?