Logo

Nowy dom, 135,68 m², oferta nr PP1

1 162 000 zł

8 564 zł /m²

cena rynkowa
Rata 5 437 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Triton Country III

Stara Wieś, ul. Głogowa

Dom 135,68 m², oferta nr PP1, Triton Country III, Stara Wieś, ul. Głogowa
Triton Country III - zdjęcie nr 0
Triton Country III - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 135.68 m², PP1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

135,68 m²

Powierzchnia działki:

406,00 m²

Liczba poziomów:

2

Garaż:

garaż

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o rabat
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?