Logo

Dom na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr TN183894

3 275 000 zł

18 194 zł /m²

Rata 15 323 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Olszynka

Dom 180,00 m², oferta nr , TN183894, Gdańsk, Olszynka
TN183894 - zdjęcie nr 0
TN183894 - zdjęcie nr 1
TN183894 - zdjęcie nr 2
TN183894 - zdjęcie nr 3
TN183894 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

1 250,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?