Logo

Dom na sprzedaż, 97,00 m², oferta nr R5044477

1 987 903 zł

20 494 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

Dom 97,00 m², oferta nr , R5044477, Estepona
R5044477 - zdjęcie nr 0
R5044477 - zdjęcie nr 1
R5044477 - zdjęcie nr 2
R5044477 - zdjęcie nr 3
R5044477 - zdjęcie nr 4
R5044477 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

97,00 m²

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę