Logo

Dom na sprzedaż, 229,00 m², oferta nr R5001478

5 912 847 zł

25 820 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

Dom 229,00 m², oferta nr , R5001478, Estepona
R5001478 - zdjęcie nr 0
R5001478 - zdjęcie nr 2
R5001478 - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

229,00 m²

Powierzchnia działki:

519,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę