Logo

Dom na sprzedaż, 284,00 m², oferta nr R4694737

6 400 286 zł

22 536 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

Dom 284,00 m², oferta nr , R4694737, Estepona
R4694737 - zdjęcie nr 0
R4694737 - zdjęcie nr 1
R4694737 - zdjęcie nr 2
R4694737 - zdjęcie nr 3
R4694737 - zdjęcie nr 4
R4694737 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

284,00 m²

Powierzchnia działki:

25,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę