Logo

Dom na sprzedaż, 330,00 m², oferta nr VIC-DS-1085

1 099 000 zł

3 330 zł /m²

Rata 5 142 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ełk

Dom 330,00 m², oferta nr , VIC-DS-1085, Ełk
VIC-DS-1085 - zdjęcie nr 0
VIC-DS-1085 - zdjęcie nr 1
VIC-DS-1085 - zdjęcie nr 2
VIC-DS-1085 - zdjęcie nr 3
VIC-DS-1085 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 330 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

330,00 m²

Powierzchnia działki:

492,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?