Logo

Dom na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr R4026532

3 289 154 zł

19 348 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, El Chaparral

Dom 170,00 m², oferta nr , R4026532, El Chaparral
R4026532 - zdjęcie nr 0
R4026532 - zdjęcie nr 1
R4026532 - zdjęcie nr 2
R4026532 - zdjęcie nr 3
R4026532 - zdjęcie nr 4
R4026532 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

22,00 m²

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę