Logo

Dom na sprzedaż, 2 050,09 m², oferta nr PAN762346

12 800 000 zł

6 244 zł /m²

Rata 59 888 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Śródmieście, Dworcowa

Dom 2 050,09 m², oferta nr , PAN762346, Gdynia, Śródmieście, Śródmieście, Dworcowa
PAN762346 - zdjęcie nr 0
PAN762346 - zdjęcie nr 1
PAN762346 - zdjęcie nr 2
PAN762346 - zdjęcie nr 3
PAN762346 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 2050.09 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

47 pokoi

Powierzchnia:

2 050,09 m²

Powierzchnia działki:

827,00 m²

Typ domu:

kamienica

Rok Budowy:

1936

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?