Logo

Dom na sprzedaż, 440,00 m², oferta nr SDRIZY106

5 999 999 zł

13 636 zł /m²

Rata 28 073 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Drogoszowice

Dom 440,00 m², oferta nr , SDRIZY106, Drogoszowice
SDRIZY106 - zdjęcie nr 0
SDRIZY106 - zdjęcie nr 1
SDRIZY106 - zdjęcie nr 2
SDRIZY106 - zdjęcie nr 3
SDRIZY106 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 440 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

9 pokoi

Powierzchnia:

440,00 m²

Powierzchnia działki:

17 885,00 m²

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?