Logo

Dom na sprzedaż, 108,72 m², oferta nr PAN905070

1 299 000 zł

11 948 zł /m²

Rata 6 078 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dobrzewino

Dom 108,72 m², oferta nr , PAN905070, Dobrzewino
PAN905070 - zdjęcie nr 0
PAN905070 - zdjęcie nr 1
PAN905070 - zdjęcie nr 2
PAN905070 - zdjęcie nr 3
PAN905070 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 108.72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

108,72 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?