Logo

Dom na sprzedaż, 139,00 m², oferta nr BS4-DS-313150-17

1 097 000 zł

7 892 zł /m²

Rata 5 133 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mogilany, Doboszyńskiego

Dom 139,00 m², oferta nr , BS4-DS-313150-17, Mogilany, Doboszyńskiego
BS4-DS-313150-17 - zdjęcie nr 0
BS4-DS-313150-17 - zdjęcie nr 1
BS4-DS-313150-17 - zdjęcie nr 2
BS4-DS-313150-17 - zdjęcie nr 3
BS4-DS-313150-17 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 139 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

139,00 m²

Powierzchnia działki:

910,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1982

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?