Logo

Dom na sprzedaż, 168,00 m², oferta nr 7165/3098/ODS

1 500 000 zł

8 929 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Dobiesz

Dom 168,00 m², oferta nr , 7165/3098/ODS, Dobiesz
7165/3098/ODS - zdjęcie nr 0
7165/3098/ODS - zdjęcie nr 2
7165/3098/ODS - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

168,00 m²

Powierzchnia działki:

598,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?