Logo

Dom na sprzedaż, 93,00 m², oferta nr 41510

1 169 000 zł

12 570 zł /m²

Rata 5 469 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 93 m², Długa, Ciemne

Ciemne, Długa

Dom 93,00 m², oferta nr , 41510, Ciemne, Długa
41510 - zdjęcie nr 0
41510 - zdjęcie nr 1
41510 - zdjęcie nr 2
41510 - zdjęcie nr 3
41510 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

93,00 m²

Powierzchnia działki:

304,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?