Logo

Dom na sprzedaż, 81,70 m², oferta nr BEST-DS-15364

295 000 zł

3 611 zł /m²

Rata 1 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty BESTATE Nieruchomości

Dębno

Dom 81,70 m², oferta nr , BEST-DS-15364, Dębno
BEST-DS-15364 - zdjęcie nr 0
BEST-DS-15364 - zdjęcie nr 1
BEST-DS-15364 - zdjęcie nr 2
BEST-DS-15364 - zdjęcie nr 3
BEST-DS-15364 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 81.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

81,70 m²

Powierzchnia działki:

3 700,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?