Logo

Dom na sprzedaż, 79,00 m², oferta nr PAN922360

1 100 000 zł

13 924 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skrzeszewo Żukowskie, Cytrynowa

Dom 79,00 m², oferta nr , PAN922360, Skrzeszewo Żukowskie, Cytrynowa
PAN922360 - zdjęcie nr 0
PAN922360 - zdjęcie nr 1
PAN922360 - zdjęcie nr 2
PAN922360 - zdjęcie nr 3
PAN922360 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 79 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,00 m²

Powierzchnia działki:

840,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?