Logo

Dom na sprzedaż, 341,00 m², oferta nr GH719352

1 700 000 zł

4 985 zł /m²

Rata 7 954 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Greathouse

Rybnik, Zebrzydowice, Cypriana Kamila Norwida

Dom 341,00 m², oferta nr , GH719352, Rybnik, Zebrzydowice, Zebrzydowice, Cypriana Kamila Norwida
GH719352 - zdjęcie nr 0
GH719352 - zdjęcie nr 1
GH719352 - zdjęcie nr 2
GH719352 - zdjęcie nr 3
GH719352 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 341 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

341,00 m²

Powierzchnia działki:

2 077,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?