Logo

Dom na sprzedaż, 35,00 m², oferta nr PRP-DS-74752

600 000 zł

17 143 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chęciny

Dom 35,00 m², oferta nr , PRP-DS-74752, Chęciny
PRP-DS-74752 - zdjęcie nr 0
PRP-DS-74752 - zdjęcie nr 1
PRP-DS-74752 - zdjęcie nr 2
PRP-DS-74752 - zdjęcie nr 3
PRP-DS-74752 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,00 m²

Powierzchnia działki:

13 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?