Logo

Nowy dom, 272,00 m², oferta nr Villa Delfin

10 587 283 zł

38 924 zł/m²

Monitoring cen

Hiszpania, Cumbre del Sol, C. Jazmines, 137J

Dom 272,00 m², oferta nr Villa Delfin, Villa Delfin, Cumbre del Sol, C. Jazmines, 137J
3 / 4
Villa Delfin - zdjęcie nr 0
Villa Delfin - zdjęcie nr 1
Villa Delfin - zdjęcie nr 2
Villa Delfin - zdjęcie nr 3
Villa Delfin - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja domu 272 m², Villa Delfin
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

272,00 m²

Powierzchnia działki:

1 020,00 m²

Typ domu:

dom

Liczba poziomów:

3

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

piwnica

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (290,00 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę