Logo

Dom na sprzedaż, 200,00 m², oferta nr BS1-DS-312228-15

3 300 000 zł

16 500 zł /m²

Rata 15 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Myślenice, Bukowa

Dom 200,00 m², oferta nr , BS1-DS-312228-15, Myślenice, Bukowa
BS1-DS-312228-15 - zdjęcie nr 0
BS1-DS-312228-15 - zdjęcie nr 1
BS1-DS-312228-15 - zdjęcie nr 2
BS1-DS-312228-15 - zdjęcie nr 3
BS1-DS-312228-15 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

200,00 m²

Rok Budowy:

2006

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?