Logo

Dom na sprzedaż, 126,00 m², oferta nr SDPEKA896

1 300 000 zł

10 317 zł /m²

Rata 6 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Siedlce, Brzóski

Dom 126,00 m², oferta nr , SDPEKA896, Siedlce, Brzóski
SDPEKA896 - zdjęcie nr 0
SDPEKA896 - zdjęcie nr 1
SDPEKA896 - zdjęcie nr 2
SDPEKA896 - zdjęcie nr 3
SDPEKA896 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 126 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

126,00 m²

Powierzchnia działki:

327,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?