Logo

Dom na sprzedaż, 105,00 m², oferta nr SDROZO420

1 025 000 zł

9 762 zł /m²

Rata 4 796 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Brwinów

Dom 105,00 m², oferta nr , SDROZO420, Brwinów
SDROZO420 - zdjęcie nr 0
SDROZO420 - zdjęcie nr 1
SDROZO420 - zdjęcie nr 2
SDROZO420 - zdjęcie nr 3
SDROZO420 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 105 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

105,00 m²

Powierzchnia działki:

1 005,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1982

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?