Logo

Dom na sprzedaż, 543,00 m², oferta nr SICI101

2 350 000 zł

4 328 zł /m²

Rata 10 995 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Brenna

Dom 543,00 m², oferta nr , SICI101, Brenna
SICI101 - zdjęcie nr 0
SICI101 - zdjęcie nr 1
SICI101 - zdjęcie nr 2
SICI101 - zdjęcie nr 3
SICI101 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 543 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

16 pokoi

Powierzchnia:

543,00 m²

Powierzchnia działki:

1 430,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2005

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?