Logo

Dom na sprzedaż, 109,00 m², oferta nr 9361/3186/ODS

939 000 zł

8 615 zł /m²

Rata 4 393 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 109 m², Bolechowice

Bolechowice

Dom 109,00 m², oferta nr , 9361/3186/ODS, Bolechowice
9361/3186/ODS - zdjęcie nr 0
9361/3186/ODS - zdjęcie nr 1
9361/3186/ODS - zdjęcie nr 2
9361/3186/ODS - zdjęcie nr 3
9361/3186/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 109 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

109,00 m²

Powierzchnia działki:

350,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?