Logo

Dom na sprzedaż, 174,40 m², oferta nr SDRIMY764

1 258 000 zł

7 213 zł /m²

Rata 5 886 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Bobrowiec

Dom 174,40 m², oferta nr , SDRIMY764, Bobrowiec
SDRIMY764 - zdjęcie nr 0
SDRIMY764 - zdjęcie nr 1
SDRIMY764 - zdjęcie nr 2
SDRIMY764 - zdjęcie nr 3
SDRIMY764 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 174.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

174,40 m²

Powierzchnia działki:

958,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1994

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?