Logo

Dom na sprzedaż, 230,00 m², oferta nr 310/14727/ODS

1 290 000 zł

5 609 zł /m²

Rata 6 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Place4You

Błonie

Dom 230,00 m², oferta nr , 310/14727/ODS, Błonie
310/14727/ODS - zdjęcie nr 0
310/14727/ODS - zdjęcie nr 1
310/14727/ODS - zdjęcie nr 2
310/14727/ODS - zdjęcie nr 3
310/14727/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 230 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

230,00 m²

Powierzchnia działki:

1 084,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2007

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?