Logo

Dom na sprzedaż, 141,50 m², oferta nr SDDOGU597

1 650 000 zł

11 661 zł /m²

Rata 7 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Bielawa Dolna

Dom 141,50 m², oferta nr , SDDOGU597, Bielawa Dolna
SDDOGU597 - zdjęcie nr 0
SDDOGU597 - zdjęcie nr 1
SDDOGU597 - zdjęcie nr 2
SDDOGU597 - zdjęcie nr 3
SDDOGU597 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 141.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

141,50 m²

Powierzchnia działki:

3 400,00 m²

Rok Budowy:

2023

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?