Logo

Dom na sprzedaż, 504,00 m², oferta nr R2520692

12 503 870 zł

24 809 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Benalmadena

Dom 504,00 m², oferta nr , R2520692, Benalmadena
R2520692 - zdjęcie nr 0
R2520692 - zdjęcie nr 1
R2520692 - zdjęcie nr 2
R2520692 - zdjęcie nr 3
R2520692 - zdjęcie nr 4
R2520692 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

504,00 m²

Powierzchnia działki:

1 161,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę