Logo

Dom na sprzedaż, 113,00 m², oferta nr R5139829

1 589 475 zł

14 066 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Benahavis

Dom 113,00 m², oferta nr , R5139829, Benahavis
R5139829 - zdjęcie nr 0
R5139829 - zdjęcie nr 1
R5139829 - zdjęcie nr 2
R5139829 - zdjęcie nr 3
R5139829 - zdjęcie nr 4
R5139829 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

113,00 m²

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę