Logo

Dom na sprzedaż, 333,00 m², oferta nr R5006743

4 217 407 zł

12 665 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Benahavis

Dom 333,00 m², oferta nr , R5006743, Benahavis
R5006743 - zdjęcie nr 0
R5006743 - zdjęcie nr 1
R5006743 - zdjęcie nr 2
R5006743 - zdjęcie nr 3
R5006743 - zdjęcie nr 4
R5006743 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

333,00 m²

Powierzchnia działki:

179,00 m²

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę