Logo

Dom na sprzedaż, 230,00 m², oferta nr IN171876

1 495 000 zł

6 500 zł /m²

Rata 6 995 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Aresa

Dom 230,00 m², oferta nr , IN171876, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Chwarzno-Wiczlino, Aresa
IN171876 - zdjęcie nr 0
IN171876 - zdjęcie nr 1
IN171876 - zdjęcie nr 2
IN171876 - zdjęcie nr 3
IN171876 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 230 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

230,00 m²

Powierzchnia działki:

1 109,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1987

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?