Nowy dom, 151,00 m², oferta nr 27
1 050 000 zł
6 954 zł /m²
Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Słoneczny Zakątek – Szeregi
Kąty Wrocławskie, ul. Anyżowa, Nagietkowa

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
151,00 m²
Liczba poziomów:
2
Garaż:
garaż
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (204,50 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2025
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?