Logo

Dom do wynajęcia, 82,06 m², oferta nr 250/2517/ODW

4 400 zł

54 zł /m²

Rata 21 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Tur Nieruchomości

Warszawa, Białołęka

Dom 82,06 m², oferta nr , 250/2517/ODW, Warszawa, Białołęka, Białołęka
250/2517/ODW - zdjęcie nr 0
250/2517/ODW - zdjęcie nr 1
250/2517/ODW - zdjęcie nr 2
250/2517/ODW - zdjęcie nr 3
250/2517/ODW - zdjęcie nr 4
250/2517/ODW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,06 m²

Powierzchnia działki:

40,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?