Logo

Dom do wynajęcia, 50,72 m², oferta nr WDFIPY306

5 000 zł

99 zł /m²

Dom z oferty Metrohouse

Grodzisk Mazowiecki

Dom 50,72 m², oferta nr , WDFIPY306, Grodzisk Mazowiecki
WDFIPY306 - zdjęcie nr 0
WDFIPY306 - zdjęcie nr 1
WDFIPY306 - zdjęcie nr 2
WDFIPY306 - zdjęcie nr 3
WDFIPY306 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 50.72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,72 m²

Powierzchnia działki:

123,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?