Logo

Biuro na sprzedaż, 1 145,00 m², oferta nr CPI-BS-147-2

1 450 000 zł

1 266 zł /m²

Rata 6 784 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Żywiec

Biuro 1 145,00 m², oferta nr , CPI-BS-147-2, Żywiec
CPI-BS-147-2 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja biura 1145 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 266 zł

Powierzchnia:

1 145,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą