Logo

Biuro na sprzedaż, 3 586,00 m², oferta nr CPI-BS-157

2 800 000 zł

781 zł /m²

Rata 13 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Zawiercie

Biuro 3 586,00 m², oferta nr , CPI-BS-157, Zawiercie
CPI-BS-157 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-157 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja biura 3586 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

781 zł

Powierzchnia:

3 586,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą