Logo

Biuro na sprzedaż, 142,86 m², oferta nr 42205

1 414 314 zł

9 900 zł /m²

Rata 6 617 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Żmigrodzka

Biuro 142,86 m², oferta nr , 42205, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Żmigrodzka
42205 - zdjęcie nr 0
42205 - zdjęcie nr 1
42205 - zdjęcie nr 2
42205 - zdjęcie nr 3
42205 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 142.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

9 900 zł

Powierzchnia:

142,86 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą