Logo

Biuro na sprzedaż, 2 300,00 m², oferta nr 215/4112/OOS

18 000 000 zł

7 826 zł /m²

Rata 84 218 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Fabryczna

Biuro 2 300,00 m², oferta nr , 215/4112/OOS, Wrocław, Fabryczna
215/4112/OOS - zdjęcie nr 0
215/4112/OOS - zdjęcie nr 3
215/4112/OOS - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

7 826 zł

Powierzchnia:

2 300,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą