Logo

Biuro do wynajęcia, 16,80 m², oferta nr 3128/3098/OLW

1 109 zł

66 zł /m²

Rata 5 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wola

Biuro 16,80 m², oferta nr , 3128/3098/OLW, Warszawa, Wola, Wola
3128/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3128/3098/OLW - zdjęcie nr 2
3128/3098/OLW - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

66 zł

Powierzchnia:

16,80 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą