Logo

Biuro do wynajęcia, 17,07 m², oferta nr 3106/3098/OLW

1 024 zł

60 zł /m²

Rata 5 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wola

Biuro 17,07 m², oferta nr , 3106/3098/OLW, Warszawa, Wola, Wola
3106/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3106/3098/OLW - zdjęcie nr 1
Lokalizacja biura 17.07 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

17,07 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą