Logo

Biuro do wynajęcia, 377,00 m², oferta nr 3149/3098/OLW

20 000 zł

53 zł /m²

Rata 94 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów

Biuro 377,00 m², oferta nr , 3149/3098/OLW, Warszawa, Wilanów, Wilanów
Galeria

Cena za m²:

53 zł

Powierzchnia:

377,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą