Logo

Biuro do wynajęcia, 230,00 m², oferta nr 3559/3098/OLW

20 001 zł

87 zł /m²

Rata 94 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Praga Południe

Biuro 230,00 m², oferta nr , 3559/3098/OLW, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
3559/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3559/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3559/3098/OLW - zdjęcie nr 2
3559/3098/OLW - zdjęcie nr 3
3559/3098/OLW - zdjęcie nr 4
3559/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

87 zł

Powierzchnia:

230,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą