Logo

Biuro do wynajęcia, 22,80 m², oferta nr 3265/3098/OLW

1 733 zł

76 zł /m²

Rata 8 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Praga Południe

Biuro 22,80 m², oferta nr , 3265/3098/OLW, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
3265/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3265/3098/OLW - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

76 zł

Powierzchnia:

22,80 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą