Logo

Biuro do wynajęcia, 18,00 m², oferta nr 3073/3098/OLW

1 044 zł

58 zł /m²

Rata 5 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Praga Południe

Biuro 18,00 m², oferta nr , 3073/3098/OLW, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
3073/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3073/3098/OLW - zdjęcie nr 2
3073/3098/OLW - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

58 zł

Powierzchnia:

18,00 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą